Praktyki zawodowe 2019/2020 – informacje i komunikaty

.:: DZIENNIK PRAKTYKI ZAWODOWEJ – do druku ::.

KLASA 3 TIA

• 5 września 2019 – prelekcja i rozdanie umów do podpisania przez zakłady pracy celem realizacji zajęć praktyki zawodowej. 6 osób było tego dnia nieobecnych i proszeni są o natychmiastowy odbiór druków umów.
  • Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na piątek, 13 września br. Podziękowania dla Jacka Sobczaka za pomoc w koordynacji w/w działań.
  • Na dzień 13 września liczba podpisanych umów wynosi 19. Proszę osoby, które nie rozliczyły się o natychmiastowe załatwienie sprawy w najbliższy poniedziałek, tj. 16 września w godzinach od 7:50 do 12:30 – sala 32. Przypominam, że warunkiem podpisania umowy jest prawidłowe jej wypełnienie oraz dołączenie kserokopii aktualnej polisy NNW, czyli obowiązującej w całym okresie praktyki zawodowej.
  • Po zakończeniu praktyki zawodowej uczniowie mają 5 dni roboczych na dostarczenie Dziennika Praktyki Zawodowej do Kierownika Szkolenia Praktycznego – Regulamin pkt. 3.7 ppkt. 4.

KLASA 3 TIB

• 16 września 2019 – prelekcja i rozdanie umów do podpisania przez zakłady pracy celem realizacji zajęć praktyki zawodowej.
  • Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na piątek, 4 października br. Podziękowania dla Marcina Kozłowskiego za pomoc w koordynacji w/w działań.
  • Na dzień 11 października są jeszcze osoby, które nie rozliczyły się z podpisanych umów i kserokopii polisy NNW. Proszę osoby, które nie rozliczyły się o natychmiastowe załatwienie sprawy w najbliższy wtorek, tj. 15 października w godzinach od 12:30 do 16:00 – sala 32. Przypominam, że warunkiem podpisania umowy jest prawidłowe jej wypełnienie oraz dołączenie kserokopii aktualnej polisy NNW, czyli obowiązującej w całym okresie praktyki zawodowej.

KLASA 3 A

• 11 października 2019 – prelekcja i rozdanie umów do podpisania przez zakłady pracy celem realizacji zajęć praktyki zawodowej.
  • Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na czwartek, 31 października br. Podziękowania dla Huberta Kulki i Jonatanowi Nyga za pomoc w koordynacji w/w działań.

KLASA 3 TOR

• Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na piątek, 25 października br. Podziękowania dla Marcela Chwastka i Filipa Jankowskiego za pomoc w koordynacji w/w działań.

KLASA 2 TIA

• 28 listopada 2019 – prelekcja i rozdanie umów do podpisania przez zakłady pracy celem realizacji zajęć praktyki zawodowej.
  • Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na piątek, 13 grudnia 2019 roku. Podziękowania dla Dawida Dywelskiego za pomoc w koordynacji w/w działań.

KLASA 2 TIB

• 29 listopada 2019 – prelekcja i rozdanie umów do podpisania przez zakłady pracy celem realizacji zajęć praktyki zawodowej.
  • Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku. Podziękowania dla Huberta Rutyny za pomoc w koordynacji w/w działań.

KLASA 2 TIC

• 08 stycznia 2020 – prelekcja i rozdanie umów do podpisania przez zakłady pracy celem realizacji zajęć praktyki zawodowej.
  • Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na poniedziałek, 04 marca 2020 roku. Podziękowania dla Jakuba Piwońskiego za pomoc w koordynacji w/w działań.

KLASA 3 TE

• 16 stycznia 2020 – prelekcja i rozdanie umów do podpisania przez zakłady pracy celem realizacji zajęć praktyki zawodowej.
  • Nieprzekraczalny zwrot umów do podpisu przez Szkołę wraz z aktualną polisą NNW wyznaczony jest na poniedziałek, 06 marca 2020 roku. Podziękowania dla Jakuba Woźnego za pomoc w koordynacji w/w działań.