Baza firm – praktyka zawodowa

BAZA FIRM – to miejsce gdzie Uczniowie naszej Szkoły mogą znaleźć potwierdzenie, że firma znajdująca się na liście jest firmą profesjonalną, przyjazną i sprawdzoną. Firmą, w której można m.in. zdobyć doświadczenie i nauczyć się praktycznych rzeczy związanych z zawodem podczas odbywania obowiązkowych praktyk zawodowych.

Szanowni Państwo, właściciele firm lub przedstawiciele zakładu pracy, jeśli chętnie ugościcie naszych Uczniów podczas praktyk zawodowych – bardzo prosimy o kontakt. Chętnie nawiążemy z Państwem współpracę i zamieścimy Państwa firmę w naszej bazie. W tej sprawie proszę kontaktować się z Kierownikiem Szkolenia Praktycznego – tel. 94 342 44 23 wew. 44, e-mail: admin@zs9elektronik.pl.

Drodzy Uczniowie i Czytelnicy niniejszej strony, omawiana baza danych będzie systematycznie, co roku aktualizowana – zapraszamy Was do jej współtworzenia. Do wynajdywania nowych, godnych zaufania i polecenia firm. Pamiętajcie, że to również dzięki Wam kolejne pokolenia uczniów będą mogli trafić w sprawdzone miejsce celem zaliczenia praktyki zawodowej, a być może dzięki temu Państwo (przyszli właściciele) pozyskacie cennych pracowników.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa do współpracy i nadsyłania propozycji oraz uwag.

Z poważaniem, Rafał Traczyk
Kierownik Szkolenia Praktycznego